Reprezentant servicii medicale Junior smartworking. Italiano

VOICE BOOK SRL 3 poziții
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Buna!
Noi suntem Magic Smile Design firma este de proprietatie Italiana , suntem in Milano, Bologna, Bucuresti, si Iasi si cautam noi colegi pentru postul de Reprezentant servicii medicale.

Daca ... esti o fire energica, dinamica, te simti in largul tau intr-un mediu organizat si ai foarte bune abilitati de relatii publice si Marketing te apropii de ceea ce cautam...

In plus, ne-ar placea sa:

- Detii o experienta de minim 3 luni pe un post de relationare cu clientii (reprezinta avantaj)
- Ai capacitate foarte buna de asimilare si transmitere a informatiilor atat in mod direct cat si prin intermediul retelelor de socializare.
- Fii absolvent in perioada 2013-2022 -> Obligatoriu (studii medii sau superioare, indiferent de domeniu finalizate)Descrierea jobuluiVei fi responsabil pentru:

Descrierea jobului

Stabilirea relatiilor profesionale si de lunga durata cu medicii stomatologi in conformitate cu strategiile interne de Marketing.
Vei identifica noi potentiali clienti si vei dezvolta zilnic legatura cu cei existenti.

Oferta ta de angajare va include:

- Lucru intr-o echipa de profesionisti energici si perseverenti;
-Smartworking
- Bonusuri de performanta pana la 2400 de ron in plus pe luna;
- Training specializat si suport constant in desfasurarea activitatii;
- Toate Week-end urile libere;
- Contract de munca pe perioada nedeterminata.
-Asiguare Privata

Daca te regasesti in descrierea de mai sus, asteptam CV-ul tau!
Mail: office@magicsmile.biz

Compania noastra are in vedere nevoile clientilor si urmareste sa le ofere servicii complete de cea mai buna calitate: - comercializare de servici pentru cabinetele de stomatologie - Asistenta tehnica de specialitate si consiliere pentru toate produsele comercializate.

Publicat 1 Sept. 2022 Reactualizat 1 Oct. 2022 Expiră 1 Oct. 2022

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.