Publicat 07 Dec 2017 | Reactualizat 11 Dec 2017 | Expiră 06 Ian 2018

Reprezentant Servicii Clienti

3 posturi

Candidatul ideal

• Orientarea catre client si catre cresterea calitatii serviciilor;
• Excelente abilitati de comunicare si de lucru cu cifre;
• Capacitatea de invatare si de adaptare la schimbari;
• Rigurozitate si organizare;
• Abilitatea de a raspunde precis si rapid sub presiune, tolerant fata de nivelurile ridicate de stres;
• Proactivitate si capabilitate de a rezolve problemele;
• Entuzismul si disciplina sunt considerate atuuri;
• Cunoasterea limbii engleze la nivel conversational constituie un avantaj.

Descrierea jobului

Cinematograful Grand Cinema & More, situat in incinta complexului comercial Baneasa Shopping City, cauta noi colegi care sa se alature echipei. Postul presupune efectuarea operatiunilor necesare pentru o desfasurarea eficienta a activitatilor din cinematograf.

Responsabilitati principale:
• Comercializarea biletelor si produselor specifice;
• Intampinarea clientilor in vederea mentinerii unui standard ridicat de calitate a serviciilor;
• Utilizarea sistemului de vanzare, prepararea, ambalarea, servirea si gestionarea produselor;
• Actualizarea zilnica cu privire la noile promotii, campanii si alte evenimente care au loc in cinematograf.

Beneficii:

  • Posibilitatea de dezvoltare profesionala prin instruiri specifice si activitati antrenante;
  • Oportunitati de promovare in cadrul companiei;
  • Conditii de munca excelente intr-un mediu de lucru dinamic, provocator si placut;
  • Pachet salarial complex (tichete de masa, decontare transport METROREX/ RATB sau carburant, bonus de performanta si multe alte beneficii care vor fi detaliate la interviu). ​

Program de lucru:
Cu norma intreaga sau cu jumatate de norma, in ture, conform programului de lucru afisat saptamanal.

Doar candidatii selectati vor fi contactati.
Toate aplicatiile vor fi tratate cu confidentialitate.

Băneasa Developments înseamnă o combinaţie unică de dezvoltări imobiliare, management de centru comercial şi un spațiu impresionant de divertisment. Toate aceste activități sunt concentrate pe Platforma Comercială Băneasa, o platformă comercială şi imobiliară de amploare situată în nordul Bucureştiului (cea mai dezvoltată zonă a oraşului, care înregistrează cel mai mare venit pe cap de locuitor).

Încă de la înfiinţarea companiei, ne-am construit reputaţia și valorile în jurul inovației, retail-ului calitativ, managementului şi leasing-ului în România. Chiar înainte de marea deschidere din 2008 a centrului comercial Băneasa Shopping City, “bijuteria shopping-ului și a divertismentului din România”, Băneasa Developments se poziţiona ca o importantă destinaţie comercială, atrăgând anual milioane de vizitatori prin intermediul Galeriei Comerciale Feeria, lansată în anul 2006.

Brand-ul Grand Entertainment operează din anul 2011, Grand Cinema & More fiind echipat cu cea mai nouă tehnologie de proiecţie digitală, inclusiv auditoriul Grand Ultra - un concept black box, cu cel mai mare display plat din România şi sistemul audio Dolby Atmos pentru o experienţă cinematografică unică. În plus, iubitorii de filme şi de artă se pot bucura de o categorie specială de evenimente culturale: producţii de teatru in-house şi transmisiuni live de pe marile scene ale lumii.

Reprezentant Servicii Clienti  -  Baneasa Developments