de ani Fără Frică...

Publicat 08 Mai 2019 | Reactualizat 05 Iun 2019 | Expiră 08 Iun 2019

Reprezentant Sales Support

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Esti potrivit pentru acest rol daca esti o persoana:

  • Cu o atitudine orientata spre identificarea & solutionarea problemelor;
  • Cu bune cunostinte de Excel;
  • Orientata spre client (construirea unei foarte bune relatii cu clientul intern);
  • Cu o atentie sporita la informatii si detalii;
  • Organizata, careia ii place sa lucreze structurat si sa isi planifice activitatile.

Descrierea jobului

  • Pregateste si trimite necesarul recoltarii catre clientii desemnati
  • Se asigura de respectarea procedurilor de pregatire a probelor ridicate din teren
  • Mentine legatura dintre laborator si echipa de vanzari si clientii acestora
  • Verifica la cerere situatia probelor si testelor din laborator;
  • Raspunde telefonic la intrebarile clientilor si ale reprezentantilor sales Laboratoare (mod de lucru, pret, durata etc.);
  • Colaboreaza cu personalul din laborator (asistentii, biologii, biochimistii, chimistii, medicii din laborator), cu personalul din departamentul de management probe, cu personalul din clinici si personalul din partea subcontractorilor; subordonat medicilor din laborator, sefului de laborator si directorului de divizie.

Rețeaua de sănătate REGINA MARIA și-a câștigat poziția de lider pe piața medicală românească, prin calitatea serviciilor oferite și prin grija permanentă, manifestate atât în interiorul companiei, față de angajați, cât și în exterior, față de pacienți și parteneri. Astăzi, la 23 de ani de la înființare, REGINA MARIA înseamnă spitale și maternități recunoscute și acreditate internațional, policlinici multidisciplinare, centre de excelență în tratarea celor mai complicate patologii, laborator de analize cu eticheta Roche Diagnostic și cu o rețea de peste 30 de puncte de recoltare, centre de imagistică dotate cu echipamente de ultimă generație, centre de training pentru medici, o academie pentru asistenții medicali debutanți, precum și primul program integrat de chirurgie minim invazivă și robotică din România. REGINA MARIA, în câteva cifre: peste 180 de clinici partenere în toată țara, peste 22.000 de nașteri, peste 2.200.000 de pacienți tratați, peste 430.000 de abonamente medicale corporate și aproximativ 5500 de angajați și medici colaboratori.

Expirat
Reprezentant Sales Support  -  Regina Maria

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles