Reprezentant Resurse Umane si Proceduri Interne / part-time

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

  • Cunostinte Microsft Office,cunostinte aprofundate de Word si Excel
  • Formare intensiva la locul de munca
  • Comunicare deschisa,echipa tanara
  • Reprezinta avantaj Certificat de absolvire curs resurse umane si Certificat de absolvire curs proceduri

Descrierea jobului

  • Activitati administrative de personal si de intretinere a dosarelor de personal
  • Intocmirea contabilitatii de salarizare dupa controlul datelor salariale
  • Inregistrarea si intretinerea datelor de gestionare a timpului,precum si planificarea desfasurarii concediilor
  • Sprijină procesul de integrare a personalului, oferind îndrumări și informații cu privire la aspectele relevante
  • Coordonează procedurile de selecție prin gestionarea tuturor etapelor administrative, a documentelor și a comunicării cu candidații;
  • Gestionează modalitățile de organizare și administrare a examenelor medicale anuale și anterioare angajării;
  • Sprijină elaborarea și revizuirea politicilor, procedurilor, recomandărilor și instrucțiunilor de lucru noi și existente în domeniul respectiv al resurselor umane și contribuie la dezvoltarea sistemelor de gestionare a resurselor umane
  • Desfășoară o serie de sarcini administrative în domeniul resurselor umane (inclusiv îndosarierea, arhivarea, înregistrarea de documente, întreținerea bazelor de date etc.).

Companie romano-germană, distribuitor autorizat de echipamente și aparatură medicală, cu o prezență de peste 14 ani pe piața serviciilor medicale din România.

Supermedical își dorește să aducă un plus de valoare în sistemul medical din România, să creeze un mediu profesionist de lucru pentru medici, având ca obiectiv final îmbunătățirea sănătății oamenilor. Facem acest lucru prin produse inovatoare, competitive, fiabile și de cea mai înaltă calitate. Prin integritate și respect.

Partenerii noștri sunt lideri de piață la nivel mondial, etalon când vorbim despre inovație, fiabilitate și tehnologii avansate: Siemens Healthineers, Halyard, Visus Health IT, Norland at Swissray sau Medical Econet.

Dacă și tu crezi în evoluție, integritate și respect, vrei să lucrezi într-o echipă dinamică și plină de entuziasm, vino lângă noi!

Împreună putem pune bazele unui mediu de care să fim mândrii!
Publicat 23 nov. 2021 Expiră 23 dec. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos