Publicat 27 Aug 2007 | Expiră 04 Sep 2007

Reprezentant Relatii cu Clientii - program 8 ore in ture

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- experienta in relationarea cu clientii;
- foarte bune abilitati de comunicare si relationare;
- atitudine proactiva;
- limba engleza conversational;
- excelente abilitati de lucru pe calculator (Word, Excel, Internet);
- disponibilitatea pentru program full-time, in ture.

Descrierea jobului

- informarea clientilor privind produsele si serviciile pe care compania le ofera;
- asistarea clientilor in solutionarea problemelor intampinate.

Beneficii:
- oportunitate de dezvoltare profesionala intr-o companie multinationala din segmentul telecomunicatiilor;
- program flexibil, in ture de 8 ore;
- oferta financiara atractiva.

Descrierea companiei

www.professional.euxin.ro

Expirat
Reprezentant Relatii cu Clientii - program 8 ore in ture  -  PROFESSIONAL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles