Publicat 02 Oct 2020 | Reactualizat 23 Oct 2020 | Expiră 01 Nov 2020

REPREZENTANT RELATII CLIENTI

1 post

Candidatul ideal

  • Studii medii sau superioare finalizate;
  • Minimum 6 luni experienta pe un post similar (domeniul teleshopping constituie un avantaj);
  • Abilitati dе comunicare excelente (vorbit si scris).

Descrierea jobului

ALOSHOP еstе un brand 100% românesc - lansаt în septеmbrie 2014 -, fiind unun dintre cеlе mai cunoscute magazine onlinе din Romaniа, cu produse originаle vazute la tеleshopping!

Recrutаm pеntru complеtarea echipei ALOSHOP, REPREZENTANT RELATII CLIENTI: se asigura ca raspunde in timp util cererilor/ solicitarilor si intrebarilor clientilor. Menținerea unor standarde de performanta si face recomandari pentru imbunatatirea nivelului si a procedurilor de customer service.

Descrierea jobului:

  • Gestionarea apelurilor telefonice primite in departamentul Customer Care;
  • Solutionarea solicitarilor venite de la clienti telefonic sau online;
  • Contactarea clientilor pentru a comunica rezultatele solicitarilor;
  • Raportarea asupra modului in care au fost solutionate solicitarile primite de la clientii contactati;
  • Procesarea documentelor necesare solicitarilor de retur venite din partea clientilor;
  • Gestionarea concursurilor organizate in companie (crearea de regulamente si alte documente necesare, informarea tuturor persoanelor implicate, contactarea castigatorilor, experierea premiilor prin curier)
  • Gestionarea materialelor necesare pentru livrari (instructiuni de utilizare, etichete, ambalaje, etc.);
  • Intocmirea raportului saptamanal de eficienta a serviciilor de call-center.

Cea mai importantă platformă multimedia din România cu capital integral autohton. Din 1991, anul apariţiei Tipografiei Intact şi până în prezent, am evoluat la statutul de platformă media 360°, dezvoltând un portofoliu solid de mărci în televiziune, presa scrisă, radio, operatiuni digitale si alte servicii complementare. INTACT Media înseamna o echipă de profesionişti şi este renumit pentru oportunităţile de creştere şi dezvoltare profesională pe care le oferă.

REPREZENTANT RELATII CLIENTI  -  ALOSHOP

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles