Publicat 15 Feb 2021 | Reactualizat 27 Feb 2021 | Expiră 17 Mar 2021

Reprezentant regional

1 post

Criterii de selecție

  • Cunostințe de limba maghiară, engleză

Candidatul ideal

• Învățământ 12 clase minim .
• Permis de categoria "B" minim 3 ani(experiență de conducere)
• Cunoașterea limbii maghiare la un nivel de conversatie este obligatoriu si limbii engleze este un avantaj .
• Dublu cetatean Roman-Maghiar , este un avantaj .
• Creativitate, fiabilitate .
• Abilități de comunicare .
• Gândire orientată spre client .
• Loialitate .
Experiență minimă de trei ani în sectorul agricol (posibil cunoștințe tehnice despre utilajele agricole ușoare și grele)

Descrierea jobului

• Găsirea și stabilirea de noi relații de afaceri, dezvoltarea pieței pe zona arondata .
• Comunicare regulată cu sediul Maghiar , Ceh .
• Contact continu cu partenerii noștri actuali, vizite regulate ale clienților actuali si noi .

Ceea ce oferim:
• Oportunități de muncă într-o companie în dezvoltare dinamică, într-o echipă tânără .
• Mașină de serviciu, de asemenea posibilitate si pentru uz privat ( contracost km parcursi privat )
• Telefon, notebook .
• Pregătire tehnică completă pentru locul de muncă .
•Salar fix , multiple tipuri de bonusari dupa perioada de determinat .

Începerea angajării: 01.04.2021.
Angajare: primele 3 luni pe durata determinata dupa care angajare pe durată nedeterminată.

Să desfășoare activități comerciale pe teritoriul României , zona de vest si sud-vest .
Compania noastră are o istorie de 20 de ani, suntem prezenți în opt țări din Europa și SUA. Activitatea noastră principală este legată de industria auto și vehiculele agricole , constructii .

Reprezentant regional  -  AGROECOPOWER Hungary Kft

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles