Publicat 26 Apr 2019 | Reactualizat 24 Mai 2019 | Expiră 27 Mai 2019

Reprezentant Regional de Vânzări

CONFIDENTIAL
1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Candidatul ideal va fi responsabil pentru:
• dezvoltarea afacerii in partea de nord a Romaniei;
• comunicarea cu clienții existenți (angrosiști, distribuitori, magazine tradiționale, clienți specializați din domeniul fito-sanitar, pet/vet);
• atragerea de noi clienți;
• procesarea comenzilor și colaborarea cu distribuitorii;
• vânzări și negocieri cu potențialii clienți cheie locali din FMCG;

Descrierea jobului

Ne așteptăm de la dvs.:
• domiciliul stabil ȋntr-unul din oraşele: Cluj-Napoca, Bistrița, Baia-Mare sau Zalǎu
• cel puțin 2 ani de experiență în FMCG (experiență în vanzarea: produselor chimice de uz casnic, produselor biocide şi/sau produselor pentru grădinărit reprezintǎ un avantaj)
• cunoașterea pieței locale de comerț cu ridicata și cu amănuntul în industria chimică sau de grădinărit;
• cunoașterea tehnicilor de vânzări FMCG, orientare spre rezultate;
• abilități foarte bune de negociere și vânzare;
• permis de conducere (categoria B);
• disponibilitate pentru călătorii
• Cunoașterea limbii engleze este un avantaj.

Dacă provocarea vă atrage, veți cǎpǎta experiență într-o companie multinațională și veți fi un membru important al unei echipe internaționale dinamice, eficiente și de succes. Compania garantează compensații competitive, mașinǎ de serviciu, suport continuu în dezvoltarea personală și profesională.

Descrierea companiei

Companie internațională de top din sectorul FMCG
Locul de muncă: Partea de NORD a Romȃniei

Expirat

Angajator CONFIDENTIAL

Angajatorul a ales ca denumirea companiei să nu fie făcută publică.

Numele companiei va fi dezvăluit doar celor ce vor fi contactați de către angajator.

Reprezentant Regional de Vânzări  -  CONFIDENTIAL