Reprezentant Pharma Craiova, Pitesti

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii Nespecificat
Permis conducere

Candidatul Ideal

Te-ai saturat de promisiuni? Haide la noi unde totul este transparent, unde parerea ta conteaza, unde toti suntem misto si in fiecare zi lucram alaturi de oameni super!
Cand toti cauta doar calitati, noi ne concentram pe un singur „defect”, perfectionismul tau = responsabil + dinamic + bun organizator + atent la detalii;

Daca:
Ø ai studii superioare;
Ø ai experienta anterioara in negociere si comunicare pe segmentul farmaceutic / medical (este un atuu);
Ø experienta pe Pharma reprezinta un avantaj
Ø esti o persoana cu initiativa, capabila sa lucreze independent si in echipa;
Ø esti o persoana prietenoasa si dinamica;
Ø ai excelente abilitati de comunicare si negociere;
Ø ai abilitati de prezentare & discurs;
Ø esti o persoana flexibila, capabila sa se muleze pe diferite situatii intalnite pe teren;
Ø ai abilitati tehnice;
Ø ai cunostinte de excel nivel mediu;
Ø ai permis de conducere - categoria B,
Ø daca iti doresti sa te dezvolti profesional, aici gasesti locul potrivit pentru a evolua.

Descrierea jobului

Trebuie sa fii responsabil pentru a:
Ø vizita punctele farmaceutice alocate pe zona ta;
Ø sustine prezentari & discursuri catre personalul farmaciilor, furnizandu-le materiale educationale si diverse studii clinice pentru o serie de branduri non-pharma;
Ø te asigura ca toate acordurile cu fiecare farmacie sunt respectate;
Ø cauta si negocia noi posibilitati de imbunatatire a vizibilitatii produselor din portofoliu;
Ø stabileste si mentine relatii de parteneriat cu personalul cheie din farmaciile alocate;
Ø se asigura ca produsele din portofoliu sunt aranjate conform standardelor impuse si a corecta diversele out-of-stock-uri;
Ø completa rapoarte calitative & cantitative, pe o platforma dedicata;
Ø creaza rapoarte, atat in scris, pe email, cat si sub forma de prezentari si raport excel;
Ø atinge obiectivele lunare;
Ø comunica activ cu coordonatorul direct & local;
Ø respecta procedurile de lucru comunicate.

Noi iti oferim:
Ø siguranta si stabilitate pe termen lung, contract pe perioada nedeterminata;
Ø toate echipamentele necesare pentru o buna desfasurare a activitatii : autoturism de serviciu, telefon, tableta;
Ø pachet salarial potrivit vremurilor pe care le traim (salariu net + tichete de masa + combustibil + bonus pentru indeplinire obiective);
Ø bonus vacanta, Craciun;
Ø timp pentru familie (lucrezi 8 h/zi de L-V);
Ø traininguri de specialitate;
Ø avansare in functie de performante;
Ø mediu de lucru intr-o echipa ambitioasa si cu un plan bine realizat.

Mercury360 Misiune: Mercury360 exista pentru parteneriat cu fiecare client. Doar sprijinindu-ne unul pe celalalt ajungem fiecare la succes financiar, profesional si uman. Utilizatorii serviciilor Mercury360 sunt companii mari din orice domeniu, cu nevoi/probleme complexe de marketing care stiu ce vor si cauta un partener autentic. Un astfel de partener inseamna incredere si castig reciproc, un consultant, cineva care devine o extensie a propriei competente de marketing. Printre clientii Mercury360 se numara companii multinationale de prestigiu. Pagina web: http://www.mercury360.ro e-mail: hr@mercury360.ro .

Publicat 20 iul. 2022 Expiră 19 aug. 2022