Publicat 25 Mar 2009 | Expiră 25 Mar 2009

Reprezentant Metropolitan

50 posturi | 0 aplicanți
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Ambitios, perseverent.

Descrierea jobului

Recrutam reprezentanti din toata tara pentru produse cosmetice.
Inscriere gratuita,fara contract,indiferent de studii sau locatie!
Comisionul este de 35% incepand cu comenzile de 100 lei pret de
reprezentant,plus 10% de la inscrisii tai si alte bonusuri,livrare
gratuita in toata tara!
Pentru mai multe detalii intrati pe www.metropolitans.ro si creativa
cont, codul necesar pentru inscriere este PD8w4jJT (exact la fel),
apoi puteti comanda cataloagele gratuit.
Mult Succes!

Expirat
Reprezentant Metropolitan  -  Reprezentant Metropolitan