Publicat 18 Aug 2007 | Reactualizat 16 Sep 2007 | Expiră 18 Aug 2007

reprezentant medical

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- domicilul stabil in Bucuresti
- studii superioare, de preferinta medicale sau farmaceutice
- disponibilitate maxima pentru deplasari si program prelungit de lucru
- experienta in domeniul ortopediei/reumatologiei constituie un avantaj
- abilitati de comunicare si negociere directa
- cunostiinte de operare PC, MS Office

Descrierea jobului

- vizite regulate la clienti
- mentinerea si cresterea portofoliului de clienti al companiei
- vanzari directe catre clientii companiei
Beneficii:
- pachet salarial motivant
- asigurari medicale private
- comisioane din vanzarile directe
- bonusuri anuale in functie de preformante
- posibilitatea dezvoltarii unei reale cariere intr-o companie in plina ascensiune
- masina de serviciu, laptop, telefon mobil

- companie multinationala cu sediul central la Viena, lidera in domeniul chirurgiei oftalmologice si ortopediei
- colectiv tanar si dinamic

Expirat
reprezentant medical  -  CROMA PHARMA SA