Reprezentant Medical

EXPAND HEALTH ROUMANIA FILIALA SRL 9 poziții
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Recrutam pozitia de Reprezentant Medical in urmatoarele locatiile Bucuresti, Cluj-Napoca, Baia-Mare si Targu-Mures.

Vom considera cu prioritate aplicatiile care indeplinesc urmatoarele cerinte:
  • Studii superioare finalizate;
  • Minim 1 an experienta in piata farmaceutica (vanzare si/sau promovare medicala);
  • Excelente abilitati de comunicare, prezentare si persuasiune;
  • Motivatie peste medie pentru industria farmaceutica;
  • Cunostinte avansate de operare a pachetului MS Office;
  • Permis de conducere categoria B;

Descrierea jobului

​Responsabilitati principale:​
  • Promovarea produselor din portofoliu precum si a imaginii companiei catre medici si farmacisti;
  • Acoperirea teritoriului alocat in scopul identificarii colaborarilor cu potential;
  • Indeplinirea in conditii optime a obiectivelor stabilite, mentinerea portofoliului de clienti si contributia la dezvoltarea acestuia;
  • Sustinerea de prezentari la medici si farmacii;
  • Planificarea si raportarea activitatii;

Beneficii:
  • Tichete de masa/diurne si bonus trimestrial;
  • Pachet de lucru;
  • Contract pe perioada nedeterminata de timp;
  • Participare la trainiguri de dezvoltare profesionala si personala.

Expand Health, companie multinationala de consultanta in management si marketing farmaceutic, este prezenta in Romania din 1999. Cartea de vizita Expand Health Romania este impresionanta si reuneste companii farmaceutice multinationale prezente in Romania, si companii autohtone in plina expansiune. Printre serviciile oferite se numara outsourcing farmaceutic, recrutare, training, evaluare, teambuilding.

Publicat 10 Oct. 2022 Reactualizat 9 Nov. 2022 Expiră 9 Nov. 2022

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.