Reprezentant medical

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu 2000 - 4000 RON
Limbă străină
Permis conducere

Candidatul Ideal

Esti absolvent de studii medii sau superioare, de preferat in domeniul medical;
Ai experienta anterioara in promovarea serviciilor medicale minim un an;
Ai permis de conducere categ. B;
Ai cunostinte operare PC;
Esti o fire creativa, inovatoare, dinamica;
Esti orientat spre rezultate;
Esti o persoana comunicativa , cu atitudine pozitiva ,proactiva si ai dorinta continua de invatare ;
Iti place sa lucrezi in echipa ;
Experienta in cadrul serviciilor medicale (constituie un avantaj) ;

Descrierea jobului

Promovarea imaginii si a serviciilor companiei;
Stabilirea, dezvoltarea si mentinerea relatiei cu medicii din portofoliu;
Participarea la analiza pietei si la introducerea noilor servicii in oferta companiei ;
Dezvoltarea teritoriala a centrelor Clavirox Medical

Clavirox Medical este o firma ce comercializeaza dispozirive si echipamente medicale pentru reabilitare. Domeniul in care lucram are o importanta deosebita in recuperarea si reintegrarea socio-profesionala a clientilor nostri. Scopul nostru este sa fim alaturi de pacientii care trec peste o perioada dificila din viata lor, sa-i ajutam la redobandirea increderii prin sustinerea noastra profesionala.

Publicat 17 mai 2022 Expiră 16 iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos