Reprezentant medical

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Departamente
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere

Candidatul Ideal

  • Studii superioare finalizate cu licenta.
  • Experienta profesionala in vanzari de aproximativ 3 ani.
  • Carnet de conducere cat. B
  • Dispus pentru deplasari, aproximativ 50% din timp.

Descrierea jobului

  • Promovarea produselor Dr. Reddy's catre medici si farmacisti in judetele alocate:
    • 1 pozitie pentru zona BR, GL, VN;
    • 1 pozitie pentru zona CJ MM SJ SM
    • 1 pozitie pentru zona AG, TR
    • 3 pozitii pentru zona B, IF, CT, BZ
  • Pregatirea si raportarea activitatilor desfasurate.
  • Dezvoltarea si mentinerea unor parteneriate de succes.
  • Participarea la evenimentele si conferintele specifice domeniului.

Beneficii
  • Cursuri de dezvoltare profesionala si personala.
  • Recompensarea reusitelor profesionale prin bonusuri, calatorii si diverse premii.
  • Un mediu de lucru provocator.

Datele personale transmise ca urmare a aplicarii candidaturii la acest post sunt confidentiale. Doar candidatii considerati eligibili vor fi contactati in vederea stabilirii unui interviu.

Dr.Reddy’s Laboratories este o companie farmaceutica cu prezenta globala, peste 16.000 de angajati si prezenta in industria farmaceutica din Romania, de peste 20 de ani.
www.drreddys.ro
Publicat 11 mai 2022 Expiră 10 iun. 2022