Reprezentant Medical

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere

Candidatul Ideal

Activitatea pentru cele patru posturi se desfasura in urmatoarele orase:
1. Rezentant Medical pentru Sibiu si Brasov.
2. Rezentant Medical pentru Bucuresti.
3. Reprezentant Medical pentru Cluj Napoca
4. Reprezentant Medical pentru Dolj

Cerinte:
- studii superioare finalizate;
- abilitati de operare PC (Word, Excel, PowerPoint);
- permis de conducere categoria B si disponibilitate pentru deplasari;
- bune abilitati de comunicare si prezentare;
- orientare catre client si focus pe obtinerea de rezultate;
- proactiv si cu putere de convingere;
- dorinta de autodepasire asociata cu foarte buna capacitate de a asimila noi informatii.

Descrierea jobului

- promovarea produselor si a imaginii companiei catre medicii si farmacistii din zona alocata, in conformitate cu solicitarile companiei;
- initierea, dezvoltarea si mentinerea relatiilor cu clientii;
- organizarea de prezentari, mese rotunde si simpozioane locale;
- monitorizarea atenta a pietei farmaceutice locale si exploatarea eficienta a oportunitatilor identificate;
- intocmirea rapoartelor periodice;

BENEFCII:
- Se ofera instrumentele de lucru necesare precum si oportunitatea dezvoltarii carierei in cadrul unei echipe de succes, proactiva si ambitioasa.
- Salariul atractiv + bonusuri competitive.
- Program de lucru: luni - vineri.

Nyrvusano Pharmaceuticals este o companie romaneasca cu capital 100% privat care se implica in imbunatatirea calitatii vietii pacientilor din Romania prin promovarea medicala de produse din gama suplimentelor nutritionale, produse de inalta calitate ce se prezinta in combinatii unice de elemente.

Publicat 28 ian. 2022 Reactualizat 25 feb. 2022 Expiră 27 feb. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos