Reprezentant Medical

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Departamente
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii
Permis conducere

Candidatul Ideal

  • Studii superioare finalizate, studiile medicale sau conexe constituie un avantaj;
  • Experienta anterioara in promovare medicala de minimum 6 luni constituie un avantaj;
  • O buna capacitate de a invata si integra termini medicali;
  • Foarte bune abilitati de comunicare si prezentare;
  • Autonomie si abilitati de organziare;
  • Putere de convingere;
  • Abilitati de operare PC (Word, Excel, PowerPoint), (nivel mediu);
  • Permis de conducere categoria B si disponibilitate pentru deplasari.

Descrierea jobului

  • Promovarea portofoliului de produse catre medicii si farmaciile de profil, conform strategiei companiei;
  • Contribuirea la dezvoltarea bazei de date a colaboratorilor;
  • Monitorizarea atenta a pietei farmaceutice locale si exploatarea eficienta a oportunitatilor identificate;
  • Intocmirea periodica de rapoarte solicitate de catre superiorul ierarhic.
BENEFICII:
  • Salariu motivant si sistem de bonusare in concordanta cu rezultatele obtinute;
  • Pachet de instrumente pentru desfasurarea activitatii: telefon, tableta/laptop, masina;
  • Participarea la training-uri de specialitate pentru dezvoltarea competentelor necesare pozitiei;
  • Asigurare medicala privata.

EsVida Pharma este o companie farmaceutica tanara si dimamica creata in 2015.
Echipa EsVida Pharma are o experienta cumulata de peste 50 de ani in piata farmaceutica din Romania atat in promovare medicala cat si in retail-ul farmaceutic.

Solutiile terapeutice EsVida aduc un plus de inovatie in piata suplimentelor alimentare prin produse unice in Romania si Europa.

Ne implicam activ alaturi de colaboartorii nostri in partea de cercetare-dezvoltare pentru a gasi cele mai eficiente produse pentru pacientii din Romania.

Misiune
Misiunea noastra este de a raspunde rapid nevoilor pacientiilor nostri prin solutii terapeutice eficiente, moderne si accesibile.

Viziune
Viziunea noastra este de a ajunge in urmatorii 5 ani unul din cei 10 jucatori importanti pe piata de suplimente alimentare si dispozitive medicale din Romania.

Valori
Respect pentru oameni - Respectam drepturile de baza ale tuturor oamenilor.Nu acceptam discriminarea indiferent de natura acesteia. Oferim un tratement egal tuturor oamenilor indiferent de calitatea acestora (angajat , partener sau client)
Incredere si respect pentru partenerii nostri – stabilim parteneriate de afaceri bazate pe incredere , respect si prosperitate reciproca.
Calitate in tot ce facem - Oferim produse si servicii croite pe nevoile pacientilor si colaboratorilor nostrii. Atingem si depasim asteptarile acestora.
Flexibilitate – Analizam piete si nevoi si oferim rapid solutii.
Publicat 5 oct. 2021 Reactualizat 2 nov. 2021 Expiră 4 nov. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos