Publicat 27 Nov 2019 | Reactualizat 25 Dec 2019 | Expiră 28 Dec 2019

Reprezentant Medical

4 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

• Studii superioare absolvite: Medicina Veterinara
• Permis de conducere categoria B
• Excelente abilitati de comunicare si negociere
• Sociabil, convingator, organizat, dinamic
• Rigurozitate in respectarea sarcinilor si a termenelor limita
• Cunostinte avansate de operare PC si limba engleza
• Experienta intr-un cabinet veterinar constituie un avantaj

Descrierea jobului

• Gestionarea unui portofoliu de clienti (cabinete si farmacii veterinare) dintr-o zona bine delimitata
• Promovarea stiintifica a produselor companiei
• Vanzarea produselor tinand cont de planul de vanzari agreat
• Monitorizarea concurentei
• Intocmirea de rapoarte privind activitatea de promovare/vanzare/incasare

Companie infiintata in anul 1999, leader de piata in domeniul importului si distributiei de produse medicinale si al aparaturii medicale de uz veterinar

Expirat
Reprezentant Medical  -  Altius srl

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles