Publicat 18 Oct 2019 | Reactualizat 17 Nov 2019 | Expiră 18 Nov 2019

REPREZENTANT MEDICAL

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Domiciliul stabil in Bucuresti;
- Studii superioare(preferabil in medicina, farmacie, bioinginerie medicala sau biochimie);
- Experienta in domeniul farma;
- Permis de conducere cat. B ;
- Cunostinte PC;
- Limba engleza nivel mediu, limba italiana constituie un avantaj;;
- Caracter dinamic si organizat;
- Reale abilitati de comunicare;
- Disponibilitate de deplasare in teritoriu

Descrierea jobului

- Implementeaza si mentine strategia companiei;
- Promoveaza produsele companiei in zona arondata;
- Monitorizeaza piata in teritoriul alocat;
- Identifica si contacteaza posibili clienti noi;
- Culege informatii si pregateste periodic rapoarte.
Se ofera:
- O cariera dinamica si motivanta:
- Posibilitati de dezvoltare profesionala;
- Un castig pe masura performantelor si implicarii profesionale;

Infomed Fluids este o companie romaneasca specializata in fabricarea si comercializarea produselor farmaceutice destinate terapiilor parenterale si medicinei de urgenta. Infomed Fluids este o subsidiara a ACS DOBFAR INFO (Elvetia), renumita filiala a ACS DOBFAR HOLDING, care de peste 30 de ani ocupa un loc important pe piata mondiala in producerea de antibiotice de tip penicilina si cefalosporine.
Astazi Infomed Fluids este prezenta pe diferite piete europene cu obiective ambitioase si cu produse de maxima calitate.

Expirat
REPREZENTANT MEDICAL  -  SC INFOMED FLUIDS SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles