Publicat 20 Feb 2019 | Reactualizat 20 Mar 2019 | Expiră 23 Mar 2019

Reprezentant Medical

3 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Persoanei care se va alătura echipei noastre i se cer următoarele:

- Studii superioare de medicină sau domenii conexe (cerință obligatorie);
- Permis de conducere categoria B ți experiență în condus (cerință obligatorie)
- Experiență de minim 2 ani în domeniu, pe poziție similară (constituie avantaj)
- Cunoștințe referitoare la sistemul de achiziții publice constituie un avantaj
- Foarte bune abilități de comunicare, persoana dinamică, organizată, diplomată
- Un bun gestionar al timpului; capabil să lucreze cu deadline-uri clare și să dovedească rezistență la stres.
- Bun jucător de echipă
- Ținută și prestanță de business
- Logic, analitic, organizat, capabil de performanță, cu foarte bune abilități de negociere
- Cunoștințe foarte bune de limba engleză (vorbit, scris, citit)
- Cunoștințe solide de operare calculator (MS Office, Navigare Internet)

Descrierea jobului

La ce ne așteptăm de la viitorul nostru coleg/ viitoarea noastră colegă?

- Promovarea produselor pe care le distribuim prioritar pe segmentul de ortopedie ( secundar pe alte specialități medicale)
- Consolidarea și dezvoltarea relației cu clienții (spitale, clinici de stat și private, medici de specialitate)
- Gestionarea și dezvoltarea vânzărilor
- Gestionarea contractelor cu clienții, urmărirea derulării contractelor
- Implicarea directă în susținerea educației continue a medicilor ( rezidenți și specialiști) prin participarea și implicarea în cursuri dedicate acestora.
- Reprezentarea organizației la licitații și alte tipuri de proceduri de achiziție publică și privată în București și anumite zone din provincie
- Raportarea zilnică a activității
- Susținerea echipei în organizarea de/participarea la evenimente
- Implicare în conceperea și derularea strategiei de marketing și promovare

De ce va beneficia viitorul nostru coleg/ viitoarea noastra colega?

- Salar fix și bonusuri în funcție de realizări
- Mașină de serviciu, telefon, laptop și toate instrumentele necesare bunei desfășurări a activității
- Training-uri, coaching și alte forme de instruire în țară și străinătate
- Suport din partea întregii echipe
- Posibilitate reală de a crește în organizație

Ronda Medical este o echipă de oameni dinamici și proactivi cărora le place să muncească împreună. Domeniul principal de activitate este distribuția de dispozitive medicale și implanturi pentru ortopedie, neurochirurgie, bmf, chirurgie plastică și reparatorie și nu numai. Suntem unici distribuitori pentru DePuySynthes , o companie Johnson & Johnson în Romania ( www.synthes.com, http://emea.depuysynthes.com/)

Expirat
Reprezentant Medical  -  RONDA MEDICAL SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles