Publicat 29 Ian 2019 | Reactualizat 26 Feb 2019 | Expiră 01 Mar 2019

Reprezentant medical

3 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Studii superioare (avantaj: farmacie, medicina, chimie, biologie)
Foarte bune abilitati de negociere si comunicare
Experienta in promovare oferte in spitale, lanturi farmaceutice
Experienta in piata de suplimente alimentare, dermato-cosmetice
Organizare si planificare, orientare spre rezultate
Seriozitate, responsabilitate,
Carnet de conducere categoria B, disponibilitate pentru deplasari la clienti

Descrierea jobului

• Promoveaza produsele companiei catre medici, farmacisti si alte categorii de specialisti si cadre medicale din institutiile private sau publice, in zona alocata.
• Identifica noi oportunitati de business si mentine relatia cu clientii
• Promoveaza oferta de produse, servicii, ofertele speciale catre clienti
• Realizeaza numarul de vizite stabilit si indeplineste obiectivele propuse.
• Dezvolta imaginea companiei prin activitati specifice de promovare medicala.
• Emite diverse rapoarte la solicitarea sefului ierarhic superior.

Import si distributie la nivel national de echipamente si dispozitive medicale, suplimente alimentare si dermato-cosmetice.

Expirat
Reprezentant medical  -  PANSIPROD DISTRIBUTIE SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles