Publicat 13 Feb 2018 | Expiră 15 Mar 2018

REPREZENTANT MEDICAL

1 post

Criterii de selecție

  • Peste 1 an experiență în muncă

Candidatul ideal

Candidatul/a la postul de REPREZENTANT MEDICAL in cadrul GALMEDMUN SRL este o persoana sociabila, dinamica, bun coechipier, implicata, avand afinitati cu domeniul medical si cu abilitatea de analiza situationala.
Absolvent/a de studii superioare
Experienta relevanta in vanzare consultativa.

Descrierea jobului

REPREZENTANTUL MEDICAL GALMEDMUN gestioneaza:
- activitatea de PROMOVARE a serviciilor (existente sau nou introduse) de prospectare a pietei,
- negociere si incheiere contracte ( in limitele presupuse de procedurile interne) administrarea acestora.

Fisa postului presupune:
- activitati de raportare,
- administrarea bazei de date de clienti
- vanzari in organizarea de prezentari de servicii sau evenimente PR de specialitate pe piata locala.

Mentionam ca doar candidatii considerati exigibili vor fi contactati.

SC GALMEDMUN SRL va pastra confidentialitatea asupra datelor dvs. cu caracter personal pe care le puneti la dispozitie prin Cv-urile transmise, in conformitate cu prevederile legii 677/ 2001.

Se ofera pachet salarial atractiv si bonusuri de performanta.

GALMEDMUN SRL este o societete cu profil medical de Medicina Muncii ce pune preţ pe calitatea serviciilor pe care le ofera partenerilor sai indiferent de domeniu de activitate.

GALMEDMUN SRL urmăreste identificarea riscurilor profesionale și testarea aptitudinii în muncă a angajaților, promovarea stării de sănătate a acestora, prevenția îmbolnăvirilor legate de profesie, diagnosticul precoce al afecțiunilor profesionale și a celor legate de profesie, scăderea absenteismului la locul de muncă.

Acest serviciu permite angajatorului să cunoască, în limitele legii, starea de sănătate a angajatului, în strictă legatură cu procesul muncii, pe toată perioada cât acesta este angajat și să respecte legislația în vigoare.

REPREZENTANT MEDICAL  -  GALMEDMUN