Reprezentant medical - zona Bihor

MedEuropa - 1 poziție
Oraș de lucru
Arad, Oradea și alte 2
Tipul job-ului
Departamente
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere

Candidatul Ideal

  • Studii universitare finalizate;
  • Cunostinte limba engleza - nivel mediu-avansat scris/vorbit;
  • Permis de conducere- categoria B
  • Experienta minima in domeniul serviciilor medicale- 2 ani ;
  • Abilități de comunicare, diplomatie și negociere.

Descrierea jobului

  • realizarea unui plan lunar de vizite la unități sanitare publice sau private din județele Bihor, Satu Mare, Sălaj și Arad în vederea prezentării si promovarii profilului medical al Centrelor de Radioterapie MedEuropa și a tipurilor de servicii medicale pe care le furnizează acestea;
  • prospectarea in permanenta a pieței de servicii medicale in vederea identificarii de noi unități sanitare publice sau private care tratează bolnavi oncologici si a cresterii cotei de piata a serviciilor medicale furnizate de Centrele de Radioterapie MedEuropa;
  • mentinerea unei legaturi cu unitățile sanitare care sunt partenere cu Centrele de Radioterapie MedEuropa;
  • intocmirea de rapoarte privind situatia vizitelor efectuate, concurenta, noile trenduri pe piata de serviciii de radioterapie si oncologie din zona de activitate;
Beneficii:
Salariu motivant la care se adauga un sistem de bonusare in functie de performante.

MedEuropa este o companie care are in plan dezvoltarea in Romania a unui lant de pana la 10 clinici de radioterapie intr-un orizont de 5 ani, dezvoltare corelata geografic cu nevoile de tratament ale pacientilor.
În prezent sunt deschise centrele de radioterapie MedEuropa din Constanta, Bucuresti, Oradea și Brașov iar centrele din Iași și Bacău sunt în stadiu de dezvoltare.

Publicat 1 oct. 2021 Reactualizat 29 oct. 2021 Expiră 31 oct. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos