Reprezentant Medical & Vanzari

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Industrii
Permis conducere

Candidatul Ideal

• Studii superioare finalizate;
• Abilitati excelente de comunicare si negociere;
• Atentie la detalii si empatie pentru a dialoga eficient si concis chiar și în situații dificile,
• Abilitati de planificare si organizare, flexibilitate în gândire si atitudine proactiva;
• Entuziasm, initiativa si creativitate;
• Capacitate de convingere si perseverență;
• Orientare catre realizarea obiectivelor si performanta in zona alocata;
• Disponibilitatea de a calatori frecvent in zona alocata;
• Cunostinte operare PC Office, permis auto de minim 2 ani.

Descrierea jobului

• Promoveaza produsele din portofoliu la profesionistii din domeniul sanatatii (medici dermatologi, farmacisti etc.) din zona alocata, conform cu strategia companiei;
• Construieste si mentine relatii de lunga durata cu medici si farmacisti ;
• Demonstreaza ca este partener de încredere pentru clienţi;
• Identifica si agreeaza cu medicii si farmacistii posibilitati de recomandare a produselor promovate;
• Mentine si actualizeaza baza de date cu clientii din zona alocata;
• Identifica noi oportunitati, spirit proactiv ;
• Organizeaza prezentari de grup pentru medici si farmaciști;
• Trimite in termen rapoartele solicitate de management.
• Realizeaza planul de vanzari.
• Oportunitatea de a lucra în intr-o companie stabilă, competitiva în piață;
• Îndrumare profesionista in realizarea obiectivelor si dezvoltarea carierei;
• Mediu de lucru dinamic cu posibilități de dezvoltare personala;
• Pachet salarial motivant si bonusuri de performanta;
• Instrumente de lucru (autovehicul, laptop, telefon).

PRO LIFE PHARMA reprezinta in Romania brandurile dermatocosmetice MEDIKET si VITELLA ale companiei multinationale BENEMEDO – Elvetia www.benemedo.com.
PRO LIFE PHARMA este o companie în dezvoltare ce imbina profesionalism si entuziasm pentru a oferi solutii terapeutice eficiente, cu 14 ani de experiență în promovarea și distributia brandurile MEDIKET si VITELLA.
Daca te motiveaza un mediu de lucru dinamic, care te provoacă să-ți îmbunătățești constant cunoștințele și stilul de lucru, aplică!

Te asteptam sa faci parte din echipa noastra !

Publicat 18 mai 2022 Reactualizat 15 iun. 2022 Expiră 17 iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos