Publicat 09 Oct 2019 | Expiră 08 Nov 2019

Reprezentant Medical / Vanzari

1 post

Candidatul ideal

Absolvent de studii superioare in domeniul biologie, biotehnologie, medicina umana, medicina veterinara, farmacie.
Cunoscator cel putin de nivel mediu de limba engleza.
Cunoasterea altor limbi constituie avantaj.
Permis de conducere fara incidente majore obligatoriu.
Disponibilitate la deplasari in tara si peste hotare.
Lipsa experientei nu este un dezavantaj.

Descrierea jobului

Postul este subordonat directorului departamentului vanzari si are drept scop promovarea si vanzarea de dispozitive medicale, aparatura si consumabile de laborator de ultima generatie, universitatilor, spitalelor si clinicilor medicale din zona Moldovei. Principalele responsabilitati:
• identifica noi posibilitati de dezvoltare a portofoliului de clienti din zona alocata-Iasi si judetele din jur.
• deruleaza actiuni de promovare si vanzare a produselor din portofoliul companiei
• realizeaza ofertele, incheie contractele cu clientii si urmareste derularea acestora
• participa impreuna echipa de sales support la intocmirea documentatiei pentru licitatiile publice
• mentine si dezvolta relatia cu clientii existenti
• se implica in cresterea gradului de satisfactie al clientilor
• se perfectioneaza zi de zi in aria de interes pentru a fi la curent cu cele mai noi date din domeniu.

Companie multinationala distribuitoare de aparatura medicala de laborator, dispozitive medicale, consumabile si reagenti , cauta viitori specialisti in vanzarea de tehnica de varf. Un post disponibil, reprezentant regional zona Iasi.

Reprezentant Medical / Vanzari  -  Elta 90 Medical Research SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles