Publicat 11 Ian 2017 | Reactualizat 08 Feb 2017 | Expiră 12 Feb 2017

Reprezentant Medical SV-BT

1 post
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Studii superioare (Medicină, Farmacie, Biologie sau Biochimie - reprezinta avantaj);
Dinamic şi disponibil pentru deplasări;
Abilităţi foarte bune de comunicare;
Orientare spre rezultat;
Flexibilitate;
Spirit de echipă;
Permis de conducere categoria B.

Descrierea jobului

Promovează produsele companiei către medici/ farmacii în zona alocată cu scopul atingerii obiectivelor de vânzări individuale;
Dezvoltă și întreține relaţii cu clienţii din teritoriul alocat (medici, farmacişti);
Realizează prezentări de grup conform strategiei aprobate;
Raportează activitatea zilnică şi menţine actualizată baza de date a clienţilor.

Alvogen este o companie farmaceutică internațională axată pe fabricarea, dezvoltarea și comercializarea de produse generice, biosimilare și OTC. Compania are în prezent operațiuni comerciale în mai mult de 30 de țări din întreaga lume și mai bine de 2000 de angajați la nivel global.

Expirat
Reprezentant Medical SV-BT  -  Alvogen