Publicat 04 Feb 2019 | Expiră 07 Mar 2019

Reprezentant medical portofoliul Zoetis-Animale de Companie

3 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Studii superioare absolvite - Facultatea de Medicina Veterinara
Sociabil, convingator, organizat, dinamic
Adaptabilitate, flexibilitate si toleranta la stres si program prelungit
Rigurozitate in respectarea sarcinilor si a termenelor limita
Cunostinte despre piata: clienti, distribuitori, preturi
Permis de conducere categoria B
Cunoasterea limbii engleze – nivel avansat
Cunostiinte de operare calculator (Word, Excel, Power Point)
Experienta in domeniu de minim un an constituie avantaj

Descrierea jobului

Sa promoveze si sa vanda catre clienti produsele Zoetis
Sa planifice si sa organizeze diferite activitati necesare realizarii obiectivelor teritoriale de afaceri
Sa identifice nevoile de baza ale clientilor in legatura cu produsul si sa valorizeze produsul prin oferirea de informatii, conform cu strategiile agreate
Sa cunoasca clientii cheie si liderii de opinie din teritoriu si sa dezvolte o retea de sustinere
Sa organizeze evenimente cu clientii din teritoriul arondat (prezentari de grup, mese rotunde, simpozioane)
Sa foloseasca datele de piata si relatiile cu clientii pentru a identifica oportunitatile principale in teritoriu
Sa se asigure ca sistemele/operatiunile teritoriale si administrative sunt mentinute si aduse la zi, in scopul de a asigura documentarea precisa a teritoriului
Sa fie responsabil de realizarea bugetelor de vanzare, in concordanta cu strategia de business a companiei si a legislatiei in vigoare

Lider de piata in domeniul importului si distributiei de produse medicinale si aparatura medicala uz veterinar

Expirat
Reprezentant medical portofoliul Zoetis-Animale de Companie  -  Altius srl

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles