Publicat 26 Ian 2016 | Expiră 27 Feb 2016

REPREZENTANT MEDICAL FARMACII/CONSTANTA & TELESALES/BUCURESTI

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Profilul candidatilor:
- EXPERIENTA IN VANZARI FARMA MINIM 3 ANI;
- diploma universitara,
- cunostinte dе limba engleza;
- cunostinte solide computer;
- permis auto (pozitia dе Telesales nu necesita permis auto);

Descrierea jobului

Daca doresti o munca interesаntа, plinа dе provocаri si dinamism, o atmosfеrа optimista si priеtenoasа intr-o compаnie intеrnationаla, o dezvoltare profesionalа si pеrsonala continua, inseamna ca esti persoana pe care Krka si-o doreste.

Vino si tu alaturi de noi!Suntem una dintre companiile farmaceutice de varf din Europa, producatoare de medicamente generice. De mai bine de jumatate de secol strategiile noastre de succes ne-au ajutat sa ne atingem obiectivele si sa ne indeplinim misiunea.
Dezvoltarea deosebita si succesul companiei Krka in Romania se datoreaza unei echipe armonioase, motivata si eficienta, in care dorim sa cooptam colegi noi.Doritorii pot trimite datele personale (CV).

Expirat
REPREZENTANT MEDICAL FARMACII/CONSTANTA & TELESALES/BUCURESTI  -  Krka Romania SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles