Reprezentant Medical- Divizia Stomatologie - TOATA TARA

Oraș de lucru Toate oraşele
Tipul job-ului
Departamente
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Industrii Nespecificat
Permis conducere

Candidatul Ideal

EDUCATION / EXPERIENCE
- Absolvent al facultatii de stomatologie
- Experienta in domeniul medical (minim 1 an)
- Experienta in promovarea produselor farmaceutice reprezinta un avantaj
- Abilitati de comunicare si negociere
- Cunostinte operare PC
- Limba engleza- nivel conversational
- Abilitati de planificare si organizare
- Disponibilitate de deplasare
- Carnet de conducere categoria B

Descrierea jobului

Pachet salarial motivant:
« Bonusuri corespunzatoare performantei
« Telefon mobil
« Masina
« Oportunitati de promovare si dezvoltare profesionala

Responsabilitati:
- promovarea produselor existente in portofoliul firmei catre medici
- cresterea vanzarilor pe zona alocata
- raportarea si comunicarea cu conducerea companiei
- participarea la congrese si expozitii
- organizarea de prezentari, congrese, simpozioane

RONTIS si-a inceput activitatea in vara anului 2003 si face parte dintr-un grup cu renume international.
RONTIS este distribuitor exclusiv al urmatoarelor produse:- BICON - Implanturi dentare- PERIOGLAS - Material augumentativ- GENGIGEL - Acid hialuronic pentru tratarea afectiunilor cavitatii bucale- ZENDIUM - Gama profesionala de pasta de dinti cu colostrum- HYALURONICA - Fillere dermice bazate pe acid hialuronic- RONTIS - Dispozitive medicale in domeniile cardiologiei si radiologiei- PURPLE SURGICAL – Dispozitive medicale utilizate in chirurgia clasica si laparoscopica- ANGIOLOGICA – Dispozitive medicale utilizate in protezarea chirurgicala (plase chirurgicale)
Publicat 31 mai 2022 Expiră 30 iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos