Publicat 20 Feb 2019 | Expiră 23 Mar 2019

Reprezentant medical de vanzari

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Studii superioare;
- Persoana dinamica, proactiva, dornica de afirmare, cu abilitati de comunicare si relationare;
- Carnet de conducere (categoria B);

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- Vizitarea, in mod regulat, a medicilor/institutiilor medicale, in vederea promovarii serviciilor medicale;
- Gestionarea si dezvoltarea portofoliului de clienti din aria de responsabilitate;
- Strangerea de date cu privire la competitie;
- Urmarirea activitatii medicilor colaboratori si propunerea de metode de fidelizare si crestere a eficientei relatiei cu acestia.

Beneficii:
salariu negociabil in urma interviului
telefon de serviciu
training

Expirat
Reprezentant medical de vanzari  -  SC MATE-FIN MEDICAL SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles