Reprezentant medical - Compania Galenica SA

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Departamente
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Industrii
Permis conducere

Candidatul Ideal

  • Studii superioare finalizate in aria medicala (medicina umana, veterinara, biologie, chimie, farmacie)- constituie un avantaj.
  • Experienta in promovarea farmaceutica la medici specialisti, reprezinta un avantaj promovarea la medici cardiologi, psihiatri, dermatologi, medici de familie.
  • Capacitatea de a lucra in echipa
  • Abilitatea de a planifica activitatea
  • Disponibilitatea de a efectua deplasari
  • Managementul eficient al zonei alocate si al clientilor
  • Cunostinte de operare PC si limba engleza.
  • Permis de conducere cat. B, fara evenimente negative

Descrierea jobului

Responsabilitati:
  • Promovarea in mod etic a produselor companiei respectand strategia si politica companiei
  • Realizarea numarului de vizite impus in judetele alocate
  • Administrarea eficienta a zonei desemnate in vederea indeplinirii obiectivelor de vanzari
  • Raportarea activitatii proprii in aplicatia interna.

Se ofera:
- pachet motivational concordant cu rezultatele obtinute
- traininguri de produse si vanzari

Compania Pharma Net Solutions ofera consultanta in domeniul resurselor umane si servicii specializate de consiliere in cariera.
Pentru mai multe informatii ne puteti contacta la numarul de telefon: 0731 041 610- Ana Albisoru;
email: ana.albisoru@gotosolutions.com

Descrierea companiei client:
Compania client care ofera postul de Reprezentant medical se numeste SC GALENICA SA.

Galenica S.A. este una dintre cele mai mari si dinamice companii farmaceutice din Grecia orientata spre cercetare, dezvoltand produse farmaceutice inovative de inalta calitate. Este deasemenea prima companie din Grecia care s-a concentrat pe achiziționarea know-how-ului și pe marketingul produselor etice, prin cooperarea cu companii farmaceutice multinationale recunoscute international.
In Romania este prezenta din 1999, cand investeste in cel mai mare producator roman de medicamente la acea vreme, iar in 2014 deschide piata in Romania cu echipa proprie si produse reprezentative in portofoliul de cardiologie, neurologie si alte arii terapeutice cu produse originale.
Recunoscuta in acest moment prin calitate cat si prin dinamica in concordanta cu tendintele pietei, Galenica inseamna organizare, dedicare si spirit de echipa.
Publicat 1 iul. 2021 Reactualizat 29 iul. 2021 Expiră 31 iul. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos