Publicat 20 Iun 2019 | Reactualizat 11 Iul 2019 | Expiră 20 Iul 2019

Reprezentant Medical( Cluj Napoca, București, Iași)

1 post

Candidatul ideal

Beneficii:
Salariu fix și bonusuri în funcție de realizări
Training-uri, coaching și alte forme de instruire în țară și străinătate
Posibilitate reală de a crește în organizație

Cerințe:
Obligatoriu: Absolvent de studii superioare
Permis de conducere categoria B
Experiență de minim 2 ani în domeniul vânzărilor
Experiența de minim 2 ani în domeniu, pe poziție similară (constituie avantaj)
Cunoștințe referitoare la sistemul de achiziții publice constituie un avantaj
Foarte bune abilități de comunicare, persoană dinamică, organizată, diplomată
Un bun gestionar al timpului, capabil să lucreze cu deadline-uri clare și să dovedească rezistență la stres
Bun jucator de echipă
Persoană cu abilități logice, analitice, organizată, capabilă de performanță, cu foarte bune abilități de negociere
Cunoștințe de limba engleză la nivel avansat

Descrierea jobului

Responsabilități:
Promovarea produselor pe segmentul de ortopedie ( secundar pe alte specialități medicale)
Prezență în blocul operator
Consolidarea și dezvoltarea relației cu clienții (spitale, clinici de stat și private, medici de specialitate)
Gestionarea și dezvoltarea vânzărilor
Gestionarea contractelor cu clienții, urmărirea derulării contractelor
Implicarea directă în susținerea educației continue a medicilor prin participarea și implicarea în cursuri dedicate acestora
Reprezentarea companiei la licitații și alte tipuri de proceduri de achiziție publică și privată
Raportarea zilnică a activității
Susținerea echipei în organizarea de/participarea la evenimente
Implicare în conceperea și derularea strategiei de marketing și promovare

Descrierea companiei

Bine ai venit!

Ai ajuns in universul joburilor inteligente! SMART HR ofera de 17 ani servicii integrate de resurse umane.

Esti in cautarea unei provocari sau a unei schimbari? Ai vrea un job in Cluj Napoca sau in alt oras al tarii?

Poti sa ne spui despre cariera la care visezi si sa ne trimiti un CV la andra@smart-hr.org pentru a intra in baza de date.

Consultantii nostri te asteapta cu mai multe detalii la nr. de tel. +40 758248444 sau te asteptam pe www.smart-hr.org

Reprezentant Medical( Cluj Napoca, București, Iași)  -  SMART TRAINING