Publicat 08 Mar 2019 | Reactualizat 05 Apr 2019 | Expiră 08 Apr 2019

Reprezentant Medical Buzau-Vrancea

CONFIDENTIAL
1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

In cadrul companiei noastre, Reprezentantul Medical creeaza relatii profesionale pe termen lung cu medicii si farmacistii.

Obiectivul principal al postului este cresterea cererii produselor distribuite de compania noastra pe piata regionala.

Candidatul ideal are studii superioare de medicina sau farmacie (insa nu este o conditie obligatorie), are abilitati de relationare interpersonala. Este interesat sa lucreze independent, dar si in echipa; este caracterizat spre integritate, orientat catre rezultate, organizat, energic si cu simt antreprenorial, dispus sa lucreze cu norma intreaga.

Carnetul de conducere este obligatoriu.

De asemenea, disponibilitatea de a calatori frecvent in judetele Buzau - Vrancea.

Descrierea jobului

Oferta (bonusuri, beneficii)

Compania noastra ofera un pachet salarial atragator, corespunzator calificarii si experientei fiecaruia, cat si instrumente de lucru de calitate (masina de companie, telefon mobil, tableta).

Se ofera bonus motivant corespunzator performatei individuale.

​De asemenea, in cadrul companiei se asigura permanent programe de instruire in vederea dezvoltarii profesionale.

Companie cu sediul in Bucuresti, unic importator si distribuitor de produse farmaceutice, suplimente alimentare si dispozitive medicale.

De la infiintare, compania s-a aflat intr-o continua dezvoltare : portofoliu de produse, numar de angajati, cifra de afaceri, cota de piata, perfectionare personala si profesionala etc.

Calitatea produselor si serviciilor oferite, promptitudinea in intampinarea cerintelor clientilor nostri si flexibilitatea in stabilirea conditiilor comerciale sunt caracteristicile care au facut ca firma noastra sa fie un partener de afaceri serios si stabil pentru clientii nostri.

Expirat

Angajator CONFIDENTIAL

Angajatorul a ales ca denumirea companiei să nu fie făcută publică.

Numele companiei va fi dezvăluit doar celor ce vor fi contactați de către angajator.

Reprezentant Medical Buzau-Vrancea  -  CONFIDENTIAL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles