REPREZENTANT MEDICAL BUCURESTI SI ZONA DE SUD

Oraș de lucru
Nivel carieră
Departamente
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Industrii
Permis conducere

Candidatul Ideal

Domiciliul stabil in Bucuresti;
Studii superioare(preferabil in medicina, farmacie, bioinginerie medicala sau biochimie);
Experienta in domeniul farma reprezinta un avantaj;
Permis de conducere cat. B ;
Cunostinte PC;
Limba engleza nivel mediu;
Caracter dinamic si organizat;
Reale abilitati de comunicare;Disponibilitate de deplasare in teritoriu.

Descrierea jobului

-Implementeaza si mentine strategia companiei;
-Promoveaza produsele companiei in zona arondata;
- Monitorizeaza piata in teritoriul alocat;
- Identifica si contacteaza posibili clienti noi.
- Culege informatii si pregateste periodic rapoarte.

Se ofera:
-O cariera dinamica si motivanta;
-Posibilitati de dezvoltare profesionala; -
-Un castig pe masura performantelor si implicarii profesionale.

Infomed Fluids este o companie romaneasca membra a grupului farmaceutic elvetian ACS Dobfar. Compania se afla in plina ascensiune, extinzandu-si domeniile de activitate, de la productia si comercializarea solutiilor perfuzabile pana in domeniul oftalmologic. Misiunea noastra este sa prestam servicii de calitate pentru imbunatatirea continua a vietii pacientilor nostri.
Publicat 10 nov. 2021 Reactualizat 10 dec. 2021 Expiră 10 dec. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos