Publicat 11 Ian 2017 | Reactualizat 08 Feb 2017 | Expiră 12 Feb 2017

Reprezentant Medical Bucuresti - Perioada determinata, 1 an

1 post
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Bune abilitati de comunicare si organizare
Abilitati bune de comunicare in limba engleza
Atitudine proactiva si orientare spre obtinerea rezultatelor
Disponibilitate pentru deplasari in teritoriu
Permis de conducere categ. B

Descrierea jobului

Promovarea produselor catre medici pediatri si farmacisti
Implementarea strategiei de promovare a produsului: pregatirea vizitei, utilizarea tehnicilor de comunicare stabilite, raportarea vizitei
Implicare in organizarea de evenimente medicale, prezentari, simpozioane, conferinte
Este in permanenta la curent cu schimbarile aparute in piata, supervizeaza actiunile competitiei si raporteaza catre sediul central
Propune actiuni noi pe zona alocata care sa contribuie cresterea vanzarilor.
Zona alocata: Bucuresti, Giurgiu, Calarasi, Ialomita

At L'Oreal, we have made cosmetics the focus of all our energy and know-how for nearly a century. We are fully committed to putting all our expertise and research resources to work for the well-being of men and women, in all their diversity, around the world. A century of expertise in cosmetics made us the worldwide leader in cosmetics, represented by 26 global brands, distributed in 130 countries with a turn over of 15.8 billion euro from which 3.4% are dedicated to R&D. At L'Oreal, success starts with people. Our people are our most precious asset.

Expirat
Reprezentant Medical Bucuresti - Perioada determinata, 1 an  -  L'OREAL ROMANIA