Publicat 26 Iun 2012 | Expiră 28 Iul 2012

REPREZENTANT MEDICAL BACAU, NEAMT

1 post | 0 aplicanți
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

-Absolvent studii superioare finalizate cu examen de licenta; facultatea de medicina umana reprezinta un avantaj;
- Cunostinte PC (Excel, Word);
- Abilitati de comunicare si de negociere;
- Abilitatea de a-si atinge obiectivele;
- Flexibil, constiincios, prezentabil;
- Dorinta de a lucra in echipa;
- Carnet de conducere cat. B minim 1 an.

Descrierea jobului

- Prezinta clientilor actuali sau potentiali, produsele aflate in promovare directa ;
- Explica avantajele oferite de produsele promovate;
- Dezvolta relatiile cu clientii;
- Dezvolta relatiile cu reprezentantii de vanzari ai distribuitorilor si farmaciile cu care lucreaza medicii prescriptori

FARMEXPERT DCI, companie aflata in topul importatorilor si distribuitorilor de medicamente si produse farmaceutice din Romania, face parte din grupul britanic Alliance Boots, lider international in domeniul farmaceutic, cu o cifra de afaceri de peste 23 miliarde lire sterline.
Echipa FARMEXPERT cuprinde peste 750 de profesionisti care lucreaza impreuna cu partenerii sai: clienti si furnizori. Filozofia companiei este bazata pe respectarea demnitatii angajatilor, sarcini si responsabilitati clare, recunoasterea si recompensarea performantelor, dezvoltarea competentelor si continua imbunatatire a calitatii serviciilor. Politica de resurse umane a Farmexpert si investitiile aferente confirma principiul conform caruia oamenii sunt cel mai important capital.

Expirat
REPREZENTANT MEDICAL BACAU, NEAMT  -  Farmexpert DCI SA