Publicat 04 Feb 2019 | Expiră 07 Mar 2019

Reprezentant medical, area sales manager

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

ABSOLVENT: MEDICINA, BIOCHIMIE, BIOLOGIE, FIZICA,CHIMIE,STIINTE ECONOMICE
EXPERIENTA PESTE 3 ANI IN VANZARI, COSTITUE UN AVANTAJ,
CUNOSCATOR LIMBA ENGLEZA

SPIRIT: DINAMIC, SOCIABIL,PERSEVERENT
DISPONIBILITATE DEPLASARI FOARTE DESE IN ZONA

BUCURESTI

Descrierea jobului

Reprezentant medical-vanzari

RESPONSABILITATI / BENEFICII:

-dezvoltarea retelei de clienti existenta
-pastreaza legatura cu clientii
-participa la negocieri de contracte
- contactare de noi clienti
- se ofera pachet salarial atractiv: salariu fix + comision vanzari, masina,laptop,telefon,bonusuri in functie de realizari

SC BIVARIA GRUP SRL, este o firmă cu o experienţă de 18 ani In dotarea laboratoarelor de analize medicale si industriale, avInd drept obiectiv satisfacrea tuturor cerinţelor clienţilor săi In materie de servicii şi calitatea produselor.Imprtator exclusiv in Romania pentru numeroase companii de prestigiu din domeniu .Reprezentare nationala.

Expirat
Reprezentant medical, area sales manager  -  BIVARIA GRUP