Reprezentant Medical Aparatura

ALTIUS SA - 3 poziții
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Industrii
Permis conducere

Candidatul Ideal

• Studii superioare absolvite (Medicina Veterinara / Inginerie medicala)
• Cunostinte de operare cu dispozitive medicale
• Rigurozitate in respectarea sarcinilor si a termenelor limita
• Sociabil, convingator, organizat, dinamic
• Cunostinte avansate de operare PC
• Cunostinte avansate de limba engleza
• Cunoasterea pietei constituie un avantaj
• Permis de conducere categoria B
• Disponibilitate la deplasari in tara si in strainatate

Descrierea jobului

• Gestionarea unui portofoliu de clienti dintr-o zona delimitata
• Promovarea stiintifica a produselor companiei
• Instalarea aparaturii medicale vandute si instruirea personalului medical
• Prezentarea produselor demo
• Vanzarea produselor tinand cont de planul de vanzari agreat
• Intocmirea de rapoarte privind activitatea de promovare/vanzare/incasare
• Monitorizarea concurentei

Lider de piata in domeniul importului si distributiei de medicamente si al aparaturii medicale de uz veterinar
Publicat 26 apr. 2022 Reactualizat 24 mai 2022 Expiră 26 mai 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos