Publicat 19 Iul 2019 | Reactualizat 16 Aug 2019 | Expiră 19 Aug 2019

Reprezentant Medical Aparatura / Produse Estetica Faciala

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

  • Absolvent de studii superioare;
  • Persoana dinamica, organizata, orientata catre rezultat, atitudine pozitiva, proactiva;
  • Experienta pe o pozitie similara in domeniul medical (estetica, dermatologie, chirurgie plastica);
  • Abilitati dezvoltate de vanzare si negociere;
  • Cunostinte bune de operare PC (Internet, Microsoft Office).
De asemenea, este important pentru noi:

Sa ai în atentie obiectivele pe care le-ai stabilit, sa actionezi cu inteligenta pentru atingerea lor;
Sa fii orientat spre rezultat, sa ai abilitati de lider;
Te preocupa mentinerea unui înalt nivel de satisfactie a clientilor, pastrezi și dezvolti relatii de afaceri corecte și durabile, ești implicat în crearea și mentinerea unei imagini favorabile pentru companie pe piata de profil, ești la curent cu noile practici și tendinte din domeniu;
  • Pastrezi discretia cu privire la conceptele și procedurile specifice companiei noastre.

Descrierea jobului

  • Promovarea si vanzarea directa a produselor din portofoliul Diviziei de Medicina Estetica, catre medici de chirurgie plastica, dermatologi, saloane si clinici estetice exclusiviste;
  • Dezvoltarea relatiilor cu clientii existenti si cresterea vanzarilor in zona alocata;
  • Identifica oportunitati de afaceri si finalizeaza contracte pe termen lung;
  • Consolidarea imaginii companiei in teritoriul desemnat;
  • Organizarea de workshop-uri si training-uri specifice medicale
  • Cunoasterea detaliata a informatiilor stiintifice despre produsele promovate;
  • Informarea companiei cu privire la activitatea si produsele competitiei.

Beneficii:
  • Pachet salarial foarte atractiv (salariul fix, bonus bilunar/anual conform KPI-urilor stabilite);
  • Oportunitati de dezvoltare a carierei, training-uri de specialitate/ dezvoltare business, in Romania si International;
  • Un mediu de lucru placut și dinamic in cadrul unei echipe performante;
  • Oportunitate de a lucra cu branduri lider la nivel international, saloane si clinici exclusiviste;
  • Masina, telefon, laptop, asigurare medicala privata Medsana;
  • Locatie ultracentrala, P-ta Unirii, cladire moderna.

We promote high quality of products and people we work with.

Top Line Europa is the biggest importer and distributor for professional products, equipment, furniture and accessories for Luxury Hair and Beauty Salons.

Top Line Europa has an experience of over 20 years in the Romanian market and its portfolio has worldwide leaders in all Beauty Categories, such as:

- Professional Cosmetics: Moroccanoil, Joico, Vitality’s, Goldwell, Tigi, Guinot, Academie, Babor, Mary Chor, Sothys, OPI, Alessandro, CND;

- Furniture: Maletti, Nilo, Gamma;

- Equipment: Ultratone, LPG, Eurofeedback.

For further detail, please visit www.topline.ro.

Expirat
Reprezentant Medical Aparatura / Produse Estetica Faciala  -  TOP LINE EUROPA

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles