Reprezentant medical - Alba Iulia

CONFIDENTIAL
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Nivel carieră
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere

Candidatul Ideal

Cautam reprezentant medical Alba Iulia

- Experienta de minim 3 ani in domeniul vanzarilor;
- Reale abilitati de comunicare si relationare;
- Disponibilitate pentru activitatea de teren;
- Capacitate de organizare si planificare;
- Spirit de initiativa si creativitate;
- Seriozitate maxima, dinamism si implicare;
- Cunostinte solide operare PC;
- Permis de conducere categoria B.
- Experienta in domeniul medical reprezinta un avantaj

Descrierea jobului

- Mentinerea si implementarea strategiei companiei;
- Dezvoltarea permanenta a portofoliului de clienti;
- Identificarea strategica a potentialilor clienti noi;
- Administrarea eficienta a zonei alocate in vederea atingerii obiectivelor de vanzari;
- Negocierea, finalizarea si monitorizarea contractelor incheiate;
- Realizarea planului de vanzari stabilit de seful ierarhic superior;
- Raportarea propriei activitati si a informatiilor privind serviciile concurente.

Companie medicala de top in piata romaneasca de profil, cu doua decenii de experienta in domeniul analizelor medicale de laborator, doreste sa-si consolideze in permanenta echipa de profesionisti alaturi de care si-a construit performanta.

Publicat 27 sept. 2021 Expiră 27 oct. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos