Publicat 04 Sep 2020 | Reactualizat 04 Oct 2020 | Expiră 05 Oct 2020

Reprezentant Marketing

3 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Buna!
Noi suntem Magic Smile Design si cautam noi colegi pentru postul de Reprezentant servicii medicale.

Daca ... esti o fire energica, dinamica, te simti in largul tau intr-un mediu organizat si ai foarte bune abilitati de relatii publice si Marketing te apropii de ceea ce cautam...

In plus, ne-ar placea sa:

- Detii o experienta de minim 3 luni pe un post de relationare cu clientii (prin telefon reprezinta avantaj)
- Ai capacitate foarte buna de asimilare si transmitere a informatiilor atat in mod direct cat si prin intermediul retelelor de socializare.
- FIi absolvent/a (studii medii sau superioare finalizate, indiferent de domeniu) in perioada 2014-2019 - criteriu obligatoriu.

Descrierea jobului

Vei fi responsabil pentru:

Stabilirea relatiilor profesionale si de lunga durata cu medicii stomatologi din zona alocata in conformitate cu strategiile interne de Marketing.
Vei identifica noi potentiali clienti si vei dezvolta zilnic legatura cu cei existenti.
Vei oferi support si training constant portofoliului de clienti cu care colaboram pentru formele si metodele de utilizare a tehnologiilor folosite de catre MagicSmile din domeniul medical stomatologic.

Oferta ta de angajare va include:

- Lucru intr-o echipa de profesionisti energici si perseverenti;
- Salariu fix + Bonusuri de performanta;
- Training specializat si suport constant in desfasurarea activitatii;
- Toate Week-end urile libere;
- Contract de munca pe perioada nedeterminata.

Magic Smile Design este rezultatul a peste 10 ani de experienta in domeniul tehnicii dentare.
Compania noastra are in vedere nevoile clientilor si urmareste sa le ofere servicii complete de cea mai buna calitate.
Am creat in ultimul deceniu, cu profesionalism si atentie la detalii, mii de zambete magice!

Expirat
Reprezentant Marketing  -  Magic Smile Design

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles