de ani Fără Frică...

Publicat 25 Oct 2019 | Reactualizat 24 Nov 2019 | Expiră 25 Nov 2019

Reprezentant eCommerce

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cautam un candidat cu deschidere pentru domeniul digital, cu bune abilitati de comunicare si relationare cu clientii, implicat si proactiv.

Descrierea jobului

- Actualizeaza informatiile de pe site-ul ecommerce;
- Asigura preluarea si procesarea solicitarilor clientilor de tip: inregistrare comenzi, activitati track& trace, suport client, conform procedurilor de lucru;
- Actualizeaza catalogul de produse;
- Coordoneaza campaniile promotionale ;
- Actualizeaza grilele de prêt;
- Gestioneaza cataloguli de produse (actualizarea descrierilor si integrarea noilor referinte)
- Interactioneaza telefonic cu clientii in vederea identificarii problemelor si gasirii solutiilor corespunzatoare;
- Furnizeaza informatiile solicitate prin email si telefon;
- Gestioneaza conturile de pe retelele de socializare;
- Gestioneaza campaniile de marketing (Google Adwords, Display, Facebook Ads);
- Realizeaza rapoartele comerciale;

Descrierea companiei

Magazin online de bricolaj

Expirat
Reprezentant eCommerce  -  Fernand Balcani 2.0 S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles