Publicat 01 Mai 2019 | Expiră 01 Iun 2019

Reprezentant eCommerce

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Candidatul Ideal ar trebui sa indeplineasca urmatoarele cerinte:

- Cunostinte avansate de limba franceza scrisa
- Cunostinte de baza in Excel
- Cunostinte de baza in Photoshop
- Disponibilitatea si conditiile necesare de a lucra de acasa ( accesul la mediul de lucru linistit, fara intreruperi sau distrageri )
- Conexiune la Internet si acces la laptop/calculator performant pentru desfasurarea activitatii

eCommerce:

- Experienta in acest domeniu constituie un avantaj
- Listarea de produse online in limba franceza
- Adaptarea rapida la mediul online
- Responsabil de cresterea si dezvoltarea vanzarilor
- Setare Obiective, Strategii si Implementare a Campaniilor de Marketing
- Capacitate de a analiza si luarea deciziilor
- Atitudine proactiva
- Abilitatea de a lucra in echipa
- Concentrat pe rezultate pozitive si pe indeplinirea obiectivelor setate
- Comunicarea cu clientii in limba franceza scrisa si rezolvarea problemelor acestora

Descrierea jobului

Reprezentant eCommerce pentru Vuv Trading Ltd, fashion retailer cu produse de incaltaminte pentru femei.

Responsabilitati principale:
- Dezvoltarea si cresterea vanzarilor pe diferite platforme online prin targhetarea clientilor din Franta ( trainning oferit pentru dezvoltare )
- Listarea de produse noi in limba franceza
- Comunicarea cu clientii
- Modificarea pozelor cu produsele de incaltaminte

Desfasurarea programului va fi de acasa, din fata calculatorului
Rol: Permanent, Full Time - 6 - 7 ore pe zi

Beneficii: Posibilitatea de a lucra intr-o companie in continua crestere si posibilitatea promovarii si avansarii.

Vuv Trading Ltd, companie cu sediul in Manchester, Marea Britanie, are activitate in domeniul de retail online de incaltaminte pentru femei, in continua expansiune.

Expirat
Reprezentant eCommerce  -  Vuv Trading Ltd

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles