de ani Fără Frică...

Publicat 03 Mai 2019 | Reactualizat 02 Iun 2019 | Expiră 03 Iun 2019

Reprezentant Departament Tehnic - CLUJ NAPOCA

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

VA RUGAM SA CITITI SI SA EVALUATI ATENT CERINTELE SI JOBUL SI APLICATI CU INCREDERE IN CAZUL IN CARE CORESPUND OBIECTIVELOR SI COMPETENTELOR DVS. (aplicati doar daca puteti, vreti si mai ales v-ar PLACEA sa faceti 8 ore pe zi si uneori mai mult, activitatile care sunt enumerate mai jos).

Viitorul coleg va face parte din echipa departamentului auto al Klass Wagen, iar activitatea se desfasoara in vecinatatea Aeroportului international CLUJ NAPOCA.

La cerintele de mai jos, putem oferi din toata inima:
SALARIUL: 2000 – 3000 lei NET/luna.

PROGRAM DE LUCRU: L-V, 8h/zi (1h pauza de masa), 08:30-17:30; o data la doua saptamani se va lucra si in weekend. IN CAZ DE NECESITATE, REPREZENTANTUL DEPARTAMENTULUI TEHNIC SE VA DEPLASA LA INTERVENTIE SI PE TIMPUL NOPTII.

CANDIDATUL IDEAL (nu-l cautam neaparat pe cel ideal, dar sa semene cu el):
- este pasionat de masini;
- are studii superioare tehnice sau experienta de lucru (service / fleet management / constatari daune);
- are cunostinte de LIMBA ENGLEZA (cel putin la nivel conversational);
- este disponibil pentru deplasari si interventii, in caz de urgenta si pe timpul noptii.
- are permis cat. B (Cat. C constituie un avantaj);
- este organizat (genul de persoana careia ii place sa isi noteze si sa foloseasca agenda);
- are cunostinte minime de Excel (pentru actualizarea in sistem a servisarilor si a reparatiilor efectuate);
- stie sa verifice din doua surse o informatie;
- verifica informatiile din partea service-ului, astfel incat sa se asigure de corectitudinea cu care s-a rezolvat solicitarea;
- este proactiv si nu se fereste de munca.

Pe scurt si pe romaneste:
- istet si descurcaret;
- organizat si atent la detalii;
- cineva care STIE SIGUR ca “nu exista nu pot, exista numai nu vreau“
- in timp poate accede LA ORICE POST in firma pe baza competentelor si calitatilor dovedite.

Descrierea jobului

- asigura verificarea si intretinerea autoturismelor;
- mentine relatia cu service-urile colaboratoare, cu furnizorii, cu asiguratorii, ITP, RAR;
- asigura transferul autoturismelor in alta localitate (conduce autoturismul pana la destinatie), in caz de necesitate si pe timpul noptii;
- actualizeaza in Excel task-urile efectuate.

ATENTIE: Umorul si relaxarea din colectivul nostru (si din acest anunt) nu exclud pretentiile noastre de disciplina, seriozitate, punctualitate, caracter integru si mai ales profesionalism.Daca pentru tine seriozitatea, punctualitatea, respectarea angajamentelor si profesionalismul sunt norme OBLIGATORII in relatiile profesionale, te asteptam sa ne cunoastem la o cafea.

OFERIM:
- Colectiv de munca prietenos, fara birocratie
- Sefi OK, ne pasa de bunastarea angajatilor si ajutam oricand se poate pe plan personal si profesional
- Posibilitati REALE de crestere si promovare
- Aprecierea si remuneratia corespunzatoare muncii bine facute
- Dedicatia se rasplateste.

Klass Wagen este activa de mai bine de un deceniu in domeniul inchirierilor de autoturisme, devenind lider national de piata pe segmentul calatoriilor de tip concediu. Flota noastra de peste 3000 de autoturisme este prezenta in principalele orase cu aeroport din Romania si venim in intampinarea clientilor nostri prin agentii proprii.

Echipa Klass Wagen este formata din peste 180 de colegi focusati sa ofere o experienta de neuitat clientilor, iar marturie stau review-urile pozitive oferite de catre clientii nostri.

Activitatea companiei a crescut constant si suntem in cautare de noi colegi. Daca iti doresti un colectiv de munca prietenos, fara birocratie, cu sefi OK, ce rasplatesc dedicatia si le pasa de bunastarea angajatilor, ajutand oricand se poate pe plan personal si profesional, te invitam sa aplici la joburile noastre.

Expirat
Reprezentant Departament Tehnic - CLUJ NAPOCA  -  Klass Wagen

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles