Reprezentant de vanzari zonal

Tem Lex Consulting S.R.L. 1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

- studii medii sau superioare;
- permis de conducere categoria B;
- disponibilitate la deplasări;
- abilități de comunicare și negociere excelente;
- bune abilități de time management;
- persoana cu inițiativă, capabila să lucreze atât independent, cât și in echipa;
- persoană capabilă să-și formeze, dezvolte și gestioneze propria echipă;
- experiență în domeniul vânzărilor;
- cunoașterea domeniului / pieței spălătoriilor self service poate constitui un avantaj.

Descrierea jobului

- menținerea și dezvoltarea relației de colaborare cu clenții din portofoliu;
- identificarea constantă a nevoilor clienților;
- dezvoltarea portofoliului de clienți și negocierea contractelor cu aceștia;
- monitorizarea atingerii obiectivelor de vânzări;
- identificarea oportunităților de extindere a business-ului atât pe partea de echipamente, cât și pe partea de consumabile;
- oferirea consultanței prospecților și clienților din portofoliu;
- preluarea comenzilor și transmiterea acestora către depozit;
- monitorizarea livrării comenzilor în termenele agreate;
- soluționarea problemelor apărute cu consultarea și sprijinul echipei de management;
- dezvoltarea echipei de vânzări;
- raportare periodică a indicatorilor.

Beneficii:

- mașină de serviciu
- tabletă și imprimantă
- telefon de serviciu
- asistență tehnică și de vânzări
- oportunități de dezvoltare: posibilitatea formării propriei echipe de vânzări pe care să o managerieze
- salariu fix + comision
- bonusuri de performanță

TROIA TECHNOLOGY este un brand integral romanesc creat de EDTRO, exclusiv pentru spălătoriile auto în regim self service.
Am creat primul soft pentru spălătoriile auto în regim self service, care are la bază cititorul de bancnote.
Am creat design-ul nostru pentru structuri, am construit propria tehnologie pentru echipamentele noastre.
La bază au stat multe ore de muncă, provocări, descurajari, dar acestea ne fac să fim mereu antrenați în dezvoltarea brand-ului.
Astăzi ne mândrim că suntem printre producătorii autohtoni și ne bucurăm că reușim sa fim într-o continuă dezvoltare, oferind produse și servicii la standarde de calitate europeană.
Producem o gamă largă de automatizări pentru spălătoriile self service, atât cu bancnote cât și cu jetoane. Asigurăm consultanța gratuită de la începutul și pâna la finalizarea proiectului. Pe lângă toate acestea, portofoliul nostru de cuprinde și produse de curățenie și consumabile pentru a răspunde tuturor nevoilor partnerilor noștri.
Pentru mai multe detalii, vă rugăm să ne vizitați site-ul https://www.troiatech.ro/
Publicat 13 Oct. 2022 Reactualizat 12 Nov. 2022 Expiră 12 Nov. 2022

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.