Publicat 06 Iun 2019 | Expir─â 07 Iul 2019

Reprezentant de Vanzari pentru industria sanatatii in munca

1 post
Expirat
Anun╚Ť inactiv

Acest anun╚Ť a expirat ╚Öi nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Clientul nostru este o companie care ofera servicii complete si calitative pe partea de SSM, PSI in Bucuresti si Ilfov.

Motto-ul clientului nostru este : "Protejam azi zambetul de maine!"

Scopul jobului: De a dezvolta portofoliul de clienti al companiei, in Bucuresti si Ilfov.

Daca esti gata sa spui "da" acestei provocari, este necesar sa stii ca vei raporta Managerului care este si fondatorul companiei.

Aplica la acest job DOAR DACA:

  • Detii minimum 2 ani de experienta in vanzari, indiferent de domeniu;
  • Ai abilitati de negociere dovedite in practica;
  • Ai dezvoltat si aplicat strategii de crestere a numarului de clienti din portofoliu;
  • Detii permis de conducere cat.B.

Descrierea jobului

Responsabilitatile pe care le vei avea in fiecare luna:

  • Vei ''reactiva'' clientii companiei pe care nu i-a mai contactat cineva de peste 6 luni, asa ca este important sa iti placa sa vorbesti la ­čô▓;
  • Vei stabili si onora intalniri la sediul clientilor, pentru prezentarea ofertelor personalizate si ÔťŹ contractelor;
  • Vei vizita clientii pentru a discuta colaborarea si a obtine feedback;
  • Vei ­čöÄ clienti noi , folosind instrumentele si resursele companiei;
  • Vei urmari atingerea ­čÄ» de vanzari lunare.

Pachetul de Beneficii
  • Program de munca flexibil;
  • Iesiti lunare de team building;
  • Un stil de management care sustine dezvoltarea, prin investitii in programe de training;
  • ­čÜŚ de companie cu posibilitatea de a fi folosita in scop personal.

LeadUp Academy este o companie de recrutare cu proiecte la nivel naţional.

Din Octombrie 2018 avem o noua imagine si un nou nume: ZOOMHR Romania.

Expirat
Reprezentant de Vanzari pentru industria sanatatii in munca  -  ZOOMHR Romania