Publicat 06 Mar 2019 | Reactualizat 03 Apr 2019 | Expiră 06 Apr 2019

Reprezentant de Vanzari in domeniul HORECA

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Daca esti o persoana care poseda tehnici de vanzare avansate,ai o fire comunicativă și esti pasionat/ă de profesionalism în lumea dulciurilor si a cafelei te asteptam in echipa noastra de vanzari !

Descrierea jobului

Posturile disponibile:

Reprezentant Vanzari produse HORECA - zona Cluj, Alba, Salaj si Bistrita Nasaud - contract perioada determinata

Reprezentant Vanzari Segafredo - zona Timisoara

Profilul candidatului:
Abilități de comunicare si prezentare
Creativitate
Experiența in domeniu constituie un avantaj
Cunoștințe de limba engleză&italiana(de preferinta nivel mediu)
Lejeritate in utilizarea computerului - cunoștințe de bază MS Office
Disponibilitate pentru călătorii în țară – peste 50% din timpul de lucru
Permis de conducere categoria B

Ne bazăm pe tine că vei contribui la activitatea noastră astfel:
-dezvoltarea portofoliului de clienti prin actiuni continue in interesul dezvoltarii afacerii companiei prin realizarea in aria repartizata a volumelor de vanzari stabilite
-susținerea activității de vânzări prin prezentarea produselor noastre către clienți atât teoretic cât și practic
-acordarea de suport tehnic clienților pentru obținerea celor mai bune produse cu ingredientele noastre
-vanzari VANSELL:negociere,contactare telefonica,preluare comenzi,facturare,livrare si incasare de la clienti conform rutelor planificate

Oferta:
Bibas Group ofera un mediu de lucru dinamic si antreprenorial care incurajeaza initiativele individuale,schimbul de idei si colaborarea intre angajati pentru a genera succes si a sustine indeplinirea obiectivelor companiei.

Pachet salarial atractiv
Bonusuri in functie de performante(nr.clienti noi,vanzari,incasari)
Tichete de masa sau diurna pentru zilele de delegatie
Tableta,telefon si masina de serviciu
Asigurare medicala la reteaua privata Regina Maria

Descrierea companiei

Detaliile Companiei:
BIBAS Group propune soluţii la cheie: consultanţă, proiectare (concept, arhitectură, design), furnizare de produse, de echipamente profesionale şi de mobilier – pentru orice tip de locaţie din domeniul HORECA.
Prin ofertele noastre integrate beneficiaţi de servicii complete pentru specialităţile de cafea italiană, de îngheţată artizanală italiană şi de produse de cofetărie tipic italieneşti. Grupul de firme asigură consultanţă, traininguri de specialitate, implementare de concepte şi service specializat pentru echipamentele furnizate.
Dincolo de varietatea ofertei, avantajul competiţional al BIBAS Group constă şi în reprezentanţa unor mărci cunoscute şi consolidate pe piaţa mondială – Segafredo, ISA, MEC3, Giorik, La San Marco, Winterhalter, ICETEAM 1927, Rist, BF, Pedrali.

Expirat
Reprezentant de Vanzari in domeniul HORECA  -  Bibas Group

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles