Publicat 06 Mar 2019 | Reactualizat 03 Apr 2019 | Expiră 06 Apr 2019

Reprezentant de Vanzari HORECA

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Perseverent, dinamic şi cu aptitudini în domeniul vânzărilor, comunicativ.
- Orientare câtre îndeplinirea targetului stabilit la nivelul companiei.
- Abilitatea de a lucra sub presiune și de a respecta termenele limită.
- Excelente abilitati interpersonale si de comunicare, atât în scris și vorbit.
- Abilitatea de a convinge și influența pe alții.
- Bune abilitati de comunicare si negociere;
- Atentie la detalii si orientare catre obtinerea de rezultate;
- Gandire analitica si abilitati de solutionare a problemelor;
- Cunostinte medii de operare PC (Word, Excel);
- Permis conducere categoria B;

Descrierea jobului

Descrierea jobului:

- prospectarea si identificarea de clienti potentiali
- negocierea si incheierea de contracte pe termen lung;
- mentinerea unor relatii profesionale si eficiente cu clientii din portofoliu;
- atingerea obiectivelor in termenele stabilite
- prezentarea, promovarea si vanzarea produselor aflate in oferta companiei
- negocierea conditiilor de vanzare, al pretului, al termenelor de livrare si de plata respectand procedurile companiei
- urmarirea si realizarea unui volum de vanzare si incasare
- intocmirea de rapoarte specifice activitatii
- Disponibilitate pentru călătorii în țară

Beneficii:

- Autoturism, laptop, telefon de serviciu;
- Pachet salarial atractiv (salariul fix si bonusuri in raport cu performanta)
- Tichete de masa
- Posibilitatea de a-ti consolida si dezvolta cariera intru-un mediu de lucru placut, dinamic si profesionist
- Mediu profesional dinamic si pozitiv, echipa tanara

Cv-urile se pot transmite pe mail la dragos.negoita@napochim.ro

NAPOCHIM este unul dintre cei mai mari producători de mase plastice din România cu o experienta de peste 70 ani si cu un portofoliu de produse care se întinde de la obiecte de bucătărie, menaj, baie, grădină, salubritate până la ambalaje și produse pentru construcții, industrie si horeca. www.napochim.ro

Expirat
Reprezentant de Vanzari HORECA  -  NAPOCHIM SA

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles