Publicat 08 Ian 2016 | Expiră 08 Feb 2016

Reprezentant de vanzari de servicii medicale

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

 Persoana dinamica, atitudine proactiva,

 Abilitati de comunicare si prezentare

 Capacitate de asimilare a cunostintelor intr-un timp scurt

 Experienta in vanzari directe si sau consultant

 Prefera munca de teren si sa dezvolte relatii noi

 Studii superioare

 Permis de conducator auto cat. B

Descrierea jobului

 Munca pe teren

 Identificarea potentialilor clienti pentru promovarea serviciilor medicale

 Promovarea imaginii companiei si a serviciilor oferite;

 Contactarea clientilor si intocmirea ofertelor de prezentarea de servicii medicale

 Negocierea si finalizarea contractelor

 Urmareste derularea eficienta a contractelor de servicii medicale

 Mentinerea relatiei cu clientul

 Realizeaza rapoartele solicitate de catre superiorul direct in legatura activitatea

desfasurata.

Medical Group Romgermed este unul dintre cei mai importanti furnizori de servicii medicale din Romania. Infiintata in anul 1999 compania si-a extins continuu activitatea prin deschiderea de noi puncte de lucru, prin investitii masive in aparatura si prin cresterea nivelului de pregatire a personalului medical angajat; gama de servicii oferite pacientilor fiind la acest moment una dintre cele mai complete. Romgermed deserveste pacienti din intreaga tara prin intermediul a peste 20 de centre medicale, laboratoare de analize medicale si puncte de lucru in care isi desfasoara activitatea un numar de peste 500 de cadre medicale, medici specialisti si profesori universitari. Anual diagnosticam si tratam un numar de peste 150.000 de pacienti, iar circa 1.500 de companii beneficiaza de serviciul de medicina muncii

Expirat
Reprezentant de vanzari de servicii medicale  -  ROMGERMED VACARESTI SRL