de ani Fără Frică...

Publicat 19 Iul 2006 | Reactualizat 02 Aug 2006 | Expiră 19 Aug 2006

REPREZENTANT DE VÂNZĂRI

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Reţeta mea de succes?
Mă gândesc mereu că ar fi propria afacere!

Aceasta este filozofia ce animă fiecare membru al echipei noastre. În plus, produsele şi serviciile sunt de înaltă calitate iar fiecare coleg are competenţa şi libertatea de a discuta direct cu clienţii noştri - saloane de înfrumuseţare - despre temele sau problemele specifice care-i preocupă cel mai mult şi de a le oferi răspunsuri ori soluţii cu aplicabilitate practică, imediată. Dacă vrei să ni te alături, află că ne dezvoltăm Echipa cu o poziţie de REPREZENTAT DE VÂNZĂRI

Descrierea jobului

OBIECTIV:

IDENTIFICAREA, DEZVOLTAREA & CONSOLIDAREA PORTOFOLIULUI DE CLIENŢI ÎN JUDEŢELE DOLJ, OLT, GORJ, ARGES, MEHEDINTI, VALCEA

Cerinte:
Sarcini:
- Stabilirea de contacte cu grupul ţintă - saloane de înfrumuseţare;
- Realizarea unui volum de vânzări planificat, în teritoriul desemnat;
- Încasarea sumelor provenite din vânzări;
- Organizarea / susţinerea de activităţi specifice Post - Vânzare şi Service - Client;
- Planificarea / Raportarea activităţii.

Calificare, abilităţi & cerinţe
- Studii superioare / medii;
- Spirit întreprinzător şi de echipă;
- Persoană serioasă, hotărâtă, organizată şi entuziastă;
- Dispus(ă) la efort psihic / fizic;
- Disponobil(ă) pentru deplasări;
- Domiciliul stabil în Craiova/Slatina;
- Permis auto (categoria B);
Dacă ştii că eşti persoana potrivită pentru această poziţie, trimite C.V.-ul tău către Cosmopolitan Trading S.R.L., prin fax: 0232 - 273 381 sau e-mail: office@cosmogroup.ro, până cel mai târziu la data de 10 Decembrie 2008. Noi vom fi bucuroşi să devenim colegii tăi!

Oferta (bonusuri, beneficii):
- Salariu lunar format din componentă fixă (200 Euro) şi componentă variabilă (practic nelimitată), în funcţie de propriile performanţe profesionale;
- Autoturism de serviciu; telefon mobil;
- Cazare şi diurnă pentru deplasările în afara localităţii de reşedinţă;
- Instruire periodică & specializări specifice domeniului;
- Acţiuni de motivare şi recompensă organizate anual şi periodic.

Cosmopolitan Trading este importatorul exclusiv în România al brand-urilor Schwarzkopf Professional & Subrina Professional, game complexe & complete de produse cosmetice profesionale pentru păr, destinate exclusiv saloanelor de coafură.
Pentru a afla mai multe detalii, vă rugăm să accesaţi site-urile: www.schwarzkopf-professional.com şi www.subrinaprofessional.com

Expirat
REPREZENTANT DE VÂNZĂRI  -  COSMOPOLITAN TRADING

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles