Publicat 23 Iul 2006 | Reactualizat 23 Aug 2006 | Expiră 23 Aug 2006

Reprezentant / Coordonator vanzari ESSENCE

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Candidatul ideal trebuie sa fie o persoana dinamica, sociabila, cu multa responsabilitate si foarte hotarat.

Descrierea jobului

ESSENCE este un nou MLM care promite foarte mult. Daca aveti (sau chiar si daca nu aveti o retea Avon sau Oriflame) va va fi foarte usor. Sistemul este cel al vanzarii produselor pe baza de catalog.
Responsabilitati:
- alegerea potentialilor clienti
- promovarea produselor firmei
- comandarea produselor dorite de ei
- distribuirea produselor la cumparatori

Avantaje:
- castiguri foarte mari si incepad cu 25% din valoarea comenzii
- posibilitatea avansarii
- lucrul cu oameni bine instruiti ce va pot impartasi din cunistintele lor
- nu encesita timp suplimentar sau cunostinte de specialitate
- castigati in functie de vanzarile proprii